Praca Operator wózka widłowego Radomsko

Zakres obowiązków: transport gotowych produktów i komponentów przy użyciu wózka widłowego, prace magazynowe, proste prace porządkowe, Wymagania: dobra organizacji czasu pracy, dyspozycyjność (praca na 3 zmiany) doświadczenie na stanowisku operatora wózka widłowego,...
Dla jednego z naszych stałych klientów, lidera w z – Wysłane przez: jobs.pl

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisko Operatora wózka widłowego z UDT. Praca na 3 zmiany, weekendy wolne. Zapraszam do kontaktu telefonicznego 574-570-360
Personnel Support – Wysłane przez: nuzle.pl

Oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (bez pośredników!) stawkę: od 4370 do 6050 zł brutto/mies. bogaty pakiet benefitów, np.: dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, karta Multisport, wczasy pod gruszą (900 zł brutto/mies.), ZFŚS (paczki dla dzieci...
Anna N – Wysłane przez: nuzle.pl
Otrzymuj powiadomienia e-mail z najnowszymi ofertami pracy dla zapytania: Operator wózka widłowego Radomsko
  • 1